KGL-6040
KGL-6040 Tek Kafa Lazer Kesim Makinesi
Görseldeki makinamız KGL 6040 küçük ebat lazer kesim makinasıdır. Yeni başlayacak olanlar ya da az sermaye ile ne yapabilirim diye düşünenler için ideal bir makinadır. 60*40 cm çalışma alanı mevcuttur. 60W-80W gücündedir ve asansörlüdür. 4mm’e kadar olan kesimlerinizi rahatlıkla yapabilir. Ahşap, mdf, pleksi, akrilik, deri, kumaş, kot, keçe, granit, cam, kaşe, kağıt, plastik ve birçok üründe kesim kazıma ve markalama işlemleri yapabilmektedir.
Hızlı ve güvenli gönderim
Teknik destek ve garanti
Uyumlu Malzemeler
Teknik Özellikler
| ÇALIŞMA ALANI | X YÖNÜ 600MM / Y YÖNÜ 400 MM |
| LAZER KAYNAĞI GÜCÜ | 60W-80W |
| SOGUTMA SİSTEMİ | CW 3000 |
| LAZER KAYNAK SÜRESİ | 3000 SAAT |
| DUMAN EMİŞ MOTORU | 55 W |
| KONTROL SİSTEMİ | RD SOFTWARE |
| ELEKTRİK İHTİYACI | 220 VAC - 50-60 Hz |
| ENERJİ TÜKETİMİ | 0,78 KW / SAAT |
| ÇALIŞMA SICAKLIK | 18-32 C |
| PROGRAM FORMATLARI | bmp. jpg. tif. Dxf. Dst. Plt. Etc. |
| ÇALIŞMA HASSASİYETİ | 0,02 /800 mm |
| TEK ÇİZGİ TARAMA HIZI | 800mm /sn. |
| MAKİNE BOYUTU (L*W*H)(mm) | 145*75*95 cm |
| AĞIRLIK | 75 kg |
Diğer Ürünler
Başlamaya hazır mısınız?
Hemen iletişime geçin ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi alın.