KGL-1810-FVT Büyük Kameralı Lazer Kesim Makinesi
Görseldeki makinamız KGL 1810 FVT Büyük Kameralı Lazer kesim makinasıdır. 100*180 cm çalışma alanı mevcuttur, 130W gücündedir ve çift kafalıdır. Genişlik olarak 180 cm ama uzunluk olarak somsuz (15-25-50 metre vb kesintisiz) kesim yapabilir. Yüksek çözünürlüklü kamera lazer makinasının tepesine monte edilmiştir. Kamera tek seferde tablada bulunan tüm baskılı desenleri tarar. Büyük ve geniş ebatta tüm baskılı ve dijital ürünleri manuel müdahele olmadan yüksek hassasiyette firesiz olarak kesebilir. Fire ve zaman problemini ortadan kaldırmaktadır. Kullanıldığı Alanlar: Baskılı kumaş, deri, etiket, dijital ürünler, oyuncak, ahşap, pleksi, mayo-bikini, spor giyim, forma, eldiven, gelinlik, abiye giyim vb.
Uyumlu Malzemeler
Teknik Özellikler
| TEPEDEN KAMERA | CANON MARKA |
| ÇALIŞMA SİSTEMİ | KONVEYÖR BANT SİSTEMİ |
| ÇALIŞMA ALANI | X YÖNÜ 1800MM / Y YÖNÜ 1000 MM |
| LAZER GÜCÜ | MİNİMUM 130W - MAXİMUM 150W |
| KAMERA | YUKSEK COZUNURLUKLU |
| ODAKLAMA | 2 '' Odaklama Merceği ( IIVI-infrared ) |
| SOGUTMA SİSTEMİ | Endüstriyel Gaz Destekli Su Soğutma Sistemi |
| LAZER KAYNAK SÜRESİ | 6000 saat |
| DUMAN EMİŞ MOTORU | 900 w |
| ÇALIŞMA EKRANI | RD6442 |
| SÜRÜCÜ MOTOR | STEP MOTOR |
| AXES SİSTEM / KALİTE | YUKSEK CALISMA HASSASİYETİ |
| KONTROL SİSTEMİ | RD SOFTWARE |
| ELEKTRİK İHTİYACI | 220 VAC - 50-60 Hz |
| ENERJİ TÜKETİMİ | 0,78 KW / SAAT |
| ÇALIŞMA SICAKLIK | 18-32 C |
| PROGRAM FORMATLARI | bmp. jpg. tif. Dxf. Dst. Plt. Etc. |
| ÇALIŞMA HASSASİYETİ | 0,02 /800 mm |
| TEK ÇİZGİ TARAMA HIZI | 800mm /sn. |
| MAKİNA BOYUTU (L*W*H)(mm) | 2380*1960*2350mm |
| AĞIRLIK(Kgs) | 900Kgs |
Diğer Ürünler
Başlamaya hazır mısınız?
Hemen iletişime geçin ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi alın.