KGL-1610-VT Kameralı Lazer Kesim Makinesi
Görseldeki makinamız KGL 1610 VT Kameralı lazer kesim makinasıdır. 100*160 cm çalışma alanlı ve 130w gücündedir. Makinamız baskılı ve dijital kumaş, deri, nakış, etiket vb ürünlerin otomatik olarak tanıması ve kesilmesi için özel geliştirilmiştir. Küçük ebat ve detaylı işler için uygundur. 20 cm ebatına kadar baskılı desenlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Tabakanın üzerinde bulunan tüm baskılar aynı ebat ve aynı desende olmalıdır. Bu makina fire ve zaman problemini ortadan kaldırmaktadır. Kamera malzeme üzerinde bulunan desenleri tanır ve tüm tabla alanında bulunan desenleri hızlı bir şekilde rahatlıkla keser. Deseni tek seferde tarama yapar ve sürekli tarama yapması gerekmez. Kullanıldığı Alanlar: Baskılı kumaş, nakış, arma, deri, etiket, kağıt, dijital ürünler, oyuncak, ahşap, pleksi, eldiven vb.
Uyumlu Malzemeler
Teknik Özellikler
| ÇALIŞMA ALANI | X YÖNÜ 1600MM / Y YÖNÜ 1000 MM |
| LAZER GÜCÜ | MİNİMUM 130 W - MAXİMUM 150W |
| KAMERA | YUKSEK COZUNURLUKLU |
| ODAKLAMA | 2 '' Odaklama Merceği ( IIVI-infrared ) |
| SOGUTMA SİSTEMİ | Endüstriyel Gaz Destekli Su Soğutma Sistemi |
| LAZER KAYNAK SÜRESİ | 6000 saat |
| DUMAN EMİŞ MOTORU | 900 w |
| ÇALIŞMA EKRANI | RDV6442 |
| SÜRÜCÜ MOTOR | STEP MOTOR |
| AXES SİSTEM | YÜKSEK ÇALIŞMA HASSASİYETİ |
| KONTROL SİSTEMİ | RD SOFTWARE |
| ELEKTRİK İHTİYACI | 220 VAC - 50-60 Hz |
| ENERJİ TÜKETİMİ | 0,78 KW / SAAT |
| ÇALIŞMA SICAKLIK | 18-32 C |
| PROGRAM FORMATLARI | bmp. jpg. tif. Dxf. Dst. Plt. Etc. |
| ÇALIŞMA HASSASİYETİ | 0,02 /800 mm |
| TEK ÇİZGİ TARAMA HIZI | 800mm /sn. |
| MAKİNA BOYUTU (L*W*H)(mm) | 2180*1580*1120mm |
| AĞIRLIK(Kgs) | 510Kgs |
Diğer Ürünler
Başlamaya hazır mısınız?
Hemen iletişime geçin ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi alın.